KONST / Litografier / Färglitografi 15629401
nr 1562 9401
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 174/300, bildmått. 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 655x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:48:05
11/9 18:00:31
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson